Заарештовані вантажні вагони РФ стали найбільш залученим парком Укрзалізниці
Посилання скопійовано
Укрзалізниця використовує російські цистерни та напіввагони, які були заарештовані після вторгнення РФ в Україну 24 лютого 2022 року, вони є найбільш долученим парком.
Про це повідомляє ЦТС.
Станом на 25 листопада 2024 року обліковується 18 191 вантажний вагон, з них 4436 вагонів-цистерн.
Ці вагони, згідно з ухвалами судів, передані в управління Агентству з розшуку та менеджменту активів (АРМА). До завершення заходів організації управління майном АРМА ці вагони передані на відповідальне зберігання філіям «ЦТЛ» та «ЦТС «Ліски» АТ «Укрзалізниця» з правом комерційного використання, пояснили в УЗ.
«Частина вагонного парку активно використовується АТ «Укрзалізниця» в перевезенні вантажів, найбільш задіяний парк – цистерни для перевезення нафтопродуктів, напіввагони», – зазначають в повідомленні.
Водночас повідмоляється, що частина парку не придатна для комерційного використання не лише через технічний стан, а й через відсутність документації на експлуатацію вагонів та прострочені терміни ремонтів, уточнили в УЗ.


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий