News.ua


В Японії хочуть впровадити штучний інтелект для полегшення праці держслужбовців

Июнь 27
10:24 2023


Міністр цифровізації Японії Таро Коно готовий запровадити використання штучного інтелекту (ШІ) державними службовцями для підвищення їхньої продуктивності та покращення умов праці.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє NHK.

Зазначається, що перевтома вже давно відома в центральних урядових установах Японії, що робить роботу державних службовців непопулярною на тлі нестачі робочої сили.

Під час зустрічі з групою молодих держслужбовців Коно поінформували про використання генеративного штучного інтелекту для складання протоколів зустрічей і перекладу документів японською та іншими мовами.

Читайте також: У школах Японії дозволять обмежене використання штучного інтелекту

Міністр заявив, що готовий запровадити ШІ в центральних державних установах, якщо система зможе взяти на себе деякі завдання, які виконують чиновники, і допоможе зробити їхні робочі місця більш привабливими.

За його словами, для поліпшення умов праці в державних установах важливо скоротити завдання, які знижують продуктивність.

Як повідомляв Укрінформ, дослідники з Університету Осаки розробили робота-гуманоїда, який зовні схожий на чинного міністра цифровізації Японії Таро Коно.

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

Bitcoin впав нижче 60 тисяч доларів. Що злякало ринок

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua