У Миколаєві два дні не буде теплопостачання через нещодавній блекаут
![]()
Абоненти ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» упродовж двох днів залишатимуться без належного теплопостачання через ремонтні роботи, спричинені гідравлічним ударом у системі під час блекауту.
Про це повідомила Миколаївська ТЕЦ у Фейсбуці, передає Укрінформ.
«У Миколаєві через блекаут, що спричинив гідравлічні удари, у системі теплопостачання зафіксовано кілька дефектів. Для запобігання подальшим ускладненням та забезпечення стабільної роботи системи, розпочаті ремонтні роботи на головній магістралі по вулиці Лоренца Юстуса (Сидорчука)», — йдеться у повідомленні.
Зазначається, що по всьому місту спостерігається знижена та уповільнена циркуляція теплоносія. Це явище є тимчасовим та пов’язане з проведенням ремонтних робіт на ключових ділянках тепломережі.
У ТЕЦ стверджують, що наразі заміни потребує ділянка трубопроводу протяжністю 60 метрів діаметром 700 мм.
Ремонтні роботи ускладнюються наявністю поруч газопроводу, що вимагає додаткових заходів безпеки.
Тривалість робіт — орієнтовно до 23:00 19 грудня.
Читайте також: У Миколаєві планують створити «енергетичний острів» на випадок блекаутів
Як повідомляв Укрінформ, Миколаївська міська рада просить Верховну Раду та Кабмін внести зміни до чинного законодавства і дозволити мешканцям багатоквартирних будинків перехід на індивідуальне опалення. Причина — державне підприємство ПрАТ “Миколаївська ТЕЦ” не підготувалося належним чином до роботи в опалювальний сезон.


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий