News.ua


Трамп пригрозив Канаді й Мексиці ввести мито 25% на їхню нафту

Январь 31
00:53 2025


Президент США Дональд Трамп висловив готовність до кінця дня четверга прийняти рішення про запровадження 25% мита на імпорт нафти з Канади й Мексики, який може набути чинності 1 лютого.

Про це він заявив у четвер під час зустрічі з журналістами в Білому домі, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Ми можемо (зробити це – ред.), а можемо й ні. Скоріше за все, ми приймемо це рішення сьогодні ввечері», — заявив Трамп у відповідь на запитання, чи збирається його уряд вводити мито на мексиканську й канадську нафту.

Читайте також: Як митні погрози Трампа щодо Канади та Мексики впливають на ціну нафти

Президент США зазначив, що прийматиме рішення з урахуванням того, чи є справедливою ціна нафти країн-партнерів для США.

Як повідомляв Укрінформ, президент Трамп неодноразово озвучував погрози для Мексики й Канади запровадити мита на їхню продукцію, якщо вони не припинять поставок фентанілу в США, а також потоки нелегальних мігрантів на американську територію.

Фото: Bloomberg

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

Росіяни поцілили підприємство на Чернігівщині

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua