Росіяни били по АЗС і складу техніки на Дніпропетровщині та по промпідприємству на Полтавщині
З Telegram Олександра Ганжі
Посилання скопійовано
Українська правдаРосійські загарбники атакували АЗС, склад з комунальною технікою, коледж та оздоровчий комплекс у Дніпропетровській області та промислове підприємство у Полтавській.
Джерело: голова Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа та голова Полтавської ОВА Віталій Дяківнич в Telegram
Пряма мова очільника Полтавщини: «Вночі ворог за допомогою БпЛА атакував одне з промислових підприємств у Полтавському районі».
Деталі: За його словами, рятувальники оперативно ліквідували пожежу, яка виникла внаслідок атаки, минулося без постраждалих.
Дніпропетровщину загарбники майже 20 разів атакували безпілотниками, артилерією та авіабомбою.
У Нікопольському районі пошкоджено АЗС, у Зеленодольській громаді Криворізького району – інфраструктуру.
«У Дніпровському районі горів склад з комунальною технікою. Знищені та пошкоджені з десяток легкових і вантажних авто. У Павлограді виникли кілька пожеж. Понівечені коледж, оздоровчий комплекс, гуртожиток, авто», – зазначив Ганжа.
У Синельниківському районі внаслідок атаки зайнявся будинок культури, пошкоджено 12 приватних будинків і господарську споруду.


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий