росіяни за минулу добу обстріляли 12 прикордонних громад Сумщини і Чернігівщини
Сентябрь 23
11:30
2022
![]()
військові російської федерації у четвер, 22 вересня, обстріляли 12 прикордонних громад Сумської і Чернігівської областей.
Як передає Укрінформ, про це Державна прикордонна служба України повідомляє у Телеграмі.
«Учора ворог обстріляв з мінометів та артилерії 12 прикордонних громад Сумщини та Чернігівщини», — ідеться в повідомленні.
У Сумській області четверо людей дістали поранення, пошкоджено 20 будинків, два підприємства, школу, дитячий садок та будинок культури.
Читайте також: росіяни вночі атакували ракетами Миколаїв
Ніч у областях минула спокійно.
Як повідомляв Укрінформ, в Україні через збройну агресію російської федерації упродовж минулої доби, 22 вересня, загинули 11 осіб, ще 44 дістали поранення.


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий