Зеленський про відносини з Польщею: Важливо, щоб був конструктив
![]()
Президент Володимир Зеленський наголосив на важливості конструктивних відносин із Польщею.
Про це Зеленський заявив у вечірньому зверненні, передає Укрінформ.
«Ми готуємося до заходів, які відбудуться на цьому тижні й також далі. Сьогодні детально ми обговорили з Прем’єр-міністром Юлією Свириденко завдання на Конференцію з відновлення України, яка розпочнеться у Гданську. Важливо, щоб був конструктив у відносинах із Польщею, і я вдячний усім партнерам — кожному, хто з нами, хто з Україною, — усім, хто підготував на зустрічі в Гданську змістовні речі», — сказав Зеленський.
Як повідомлялося, Конференція з питань відновлення України (Ukraine Recovery Conference 2026) у Гданську 25-26 червня має стати одним із ключових міжнародних майданчиків для залучення інвестицій, розвитку партнерств і просування практичних рішень для відбудови нашої країни.
Українська делегація на міжнародній конференції з відновлення буде представлена вітчизняним бізнесом, керівниками державних компаній, представниками громад та урядовцями й парламентарями. Очолить її Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко.


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий