Трафік через Ормузьку протоку неухильно зростає, а GPS-перешкод стає менше

Інтенсивність судноплавства через Ормузьку протоку зростає, за останні 24 години пройшли два десятки суден. Активність GPS-перешкод у протоці зменшилася.
Інтенсивність судноплавства через Ормузьку протоку останніми днями зростає на тлі переговорів між США та Іраном. За даними MarineTraffic, протягом останніх 24 годин через стратегічний морський коридор пройшли щонайменше два десятки комерційних суден, повідомляє CNN.
Деталі
Зокрема, з Перської затоки вийшли вісім танкерів і два вантажні судна. У зворотному напрямку до затоки зайшли ще вісім танкерів та шість вантажних суден.
За інформацією CNN, ці показники свідчать про помітне пожвавлення руху порівняно з попередніми місяцями, коли судноплавство залишалося обмеженим на тлі війни з Іраном, що триває з кінця лютого.
У протоці зменшилася активність GPS-перешкод
Протягом останніх місяців у районі Ормузької протоки фіксували масштабні випадки підміни GPS-сигналу, через які навігаційні системи суден могли відображати некоректні координати.
Однак останніми днями інтенсивність таких перешкод помітно знизилася, що також сприяло стабілізації судноплавства через один із найважливіших маршрутів для світових поставок нафти.
Источник: unn.ua


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий