Відсутність Зеленського на конференції у Гданську є «жестом деескалації напруги» — Туск
![]()
Про це Туск завив у вівторок ввечері під час спільної пресконференції з главами урядів «Вишеградської групи», передає кореспондент Укрінформу.
Як зазначив Туск, сталася непотрібна емоційна напруга між Президентами України і Польщі і «неадекватні реакції з обох сторін».
«Я перебуваю у постійному контакті з панею Прем’єр-міністр Юлією Свириденко. Вона мене поінформувала, що очолить делегацію (на конференцію у Гданську – ред.). Якщо йдеться про мене, то я не розчарований. На мою думку, це означає, можливо, навіть більш вправне проведення конференції, без непотрібної напруги і сприймаю це як жест деескалації напруги»,- зазначив Туск.
Як передавав Укрінформ, українську делегацію на Міжнародну конференцію з відновлення України, що відбудеться 25-26 червня у Гданську, очолить Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко.
Конференція з питань відновлення України (Ukraine Recovery Conference 2026) у Гданську 25-26 червня має стати одним із ключових міжнародних майданчиків для залучення інвестицій, розвитку партнерств і просування практичних рішень для відбудови нашої країни.
Очікується, що в заході візьмуть участь близько 1000 компаній: третина з них — українські, третина — польські, решта — міжнародні.
Раніше повідомлялося, що планувалась участь у URC 2026 Президента України Володимира Зеленського.
Президент РП Кароль Навроцький 19 червня ухвалив рішення позбавити Володимира Зеленського ордена Білого Орла.
Володимир Зеленський 20 червня повідомив, що відправив орден Білого Орла президенту Польщі поштою. Він запевнив, що Україна залишається відкритою до всіх змістовних форматів взаємодії з партнерами.


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий