News.ua


Міноборони у 2025 році надало українським виробникам 30 ліцензій на використання власних розробок

Январь 07
05:04 2026

Міноборони у 2025 році надало українським виробникам 30 ліцензій на використання власних розробок

Посилання скопійовано

У четвертому кварталі 2025 року виробники озброєння отримали 30 ліцензій на використання технологій, які розробили в межах Міноборони. Про це повідомив міністр оборони України Денис Шмигаль, передає «Оборонка».

Технології, які надали МО, є рішеннями у сферах радіоелектронної розвідки, протидії російським «Шахедам» та використанням керованих засобів ураження із автоматичним донаведенням. Зразки зброї, які виготовили за цими ліцензіями, вже надходять до війська, розповів міністр.

«Так ми скорочуємо шлях від ідеї, перевіреної в бою, до масового постачання», – пояснив Шмигаль.

Кабінет Міністрів України дозволив виробникам зброї використовувати технології Міноборони у жовтні 2025 року. Цим рішенням компанії отримали право виготовляти техніку та озброєння на основі держрозробок, самі ж технології залишаються у власності МО. Готову продукцію, виготовлену за цими ліцензіями, постачають Силам оборони через державні закупівлі.

Раніше «Оборонка» розповідала, що українська компанія «Генерал Черешня» вироблятиме дрони-перехоплювачі Octopus за ліцензійною угодою з Міністерством оборони України.

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

Росіяни поцілили підприємство на Чернігівщині

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua