Росіяни за добу 16 разів обстріляли Сумщину, пошкоджені житлові будинки
![]()
Війська РФ протягом 2 липня 16 разів обстріляли прикордоння Сумської області, спричинивши руйнування житлових будинків.
Про це в Телеграмі повідомила Сумська ОВА, передає Укрінформ.
«Протягом дня росіяни здійснили 16 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 116 вибухів. Обстрілів зазнали Краснопільська, Миропільська, Білопільська, Юнаківська, Хотінська, Глухівська, Шалигинська, Путивльська громади», — йдеться у повідомленні.
Глухівська громада зазнала обстрілу з АГС та мінометів, Юнаківська та Хотінська — з мінометів.
На Миропільську громаду ворожий безпілотник скинув ВОГ, також зафіксовано мінометний обстріл — пролунали 23 вибухи.
Читайте також: Росіяни за день 25 разів обстріляли Сумщину, пошкоджена ЛЕП
На територію Білопільської громади загарбники скинули 19 мін та обстріляли з АГС (десять вибухів).
У Краснопільській громаді внаслідок артилерійського обстрілу (шість вибухів) пошкоджено два приватні будинки. Окрім того, ворог випусти чотири міни з міномета.
Шалигинську громаду російська армія обстріляла з артилерії (дев’ять вибухів).
У Путивльській громаді внаслідок мінометного обстрілу (дев’ять вибухів) зруйновано приватний будинок, ще один пошкоджено.
Читайте також: Наєв закликав жителів Сумщини виїхати з прикордонних районів
Як повідомляв Укрінформ, 1 липня російські загарбники здійснили 25 обстрілів прикордонних громад Сумської області, загалом було зафіксовано 140 вибухів.


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий