Неймар влаштував дикі танці на весіллі: відео

Нападаючий ПСЖ і збірної Бразилії Неймар разом з 6-річним сином Деві Луккою погуляв на весіллі колишнього одноклубника по Сантосу Лео.

Форвард мало сидів за столом і багато танцював з гостями і сином.

Відео опублікувала сестра Неймара Рафаелла.

На весіллі також гуляла подруга Неймара, актриса Бруна Маркезіні.

Звитяга Бразилії у Росії

2 липня в Самарі відбувся матч 1/8 фіналу чемпіонату світу, в якому збірна Бразилії перемогла з рахунком 2:0 збірну Мексики.

В 1-му таймі команди голів не забивали, а в другій пентакампеоне зробили свою справу. Спочатку на 51-й хвилині Неймар вивів бразильців вперед, а потім на 88-й хвилині Роберто Фірміно, який вийшов на заміну, з пасу того ж Неймара подвоїв перевагу "селесао"!

2:0 — впевнена перемога Бразилії (до речі третя з таким рахунком на цьому мундіалі) і тепер латиноамериканці у чвертьфіналі зіграють з Бельгією, яка перемогла Японію.

Як повідомляв портал Знай.Спорт, у матчі 1/8 фіналу ЧС-2018 Франція перемогла Аргентину (4:3).

Источник: znaj.ua