News.ua


У Києві відкрили пам’ятний знак Десантно-штурмовим військам

Ноябрь 08
22:19 2025


Встановили знак на Алеї захисників України, біля Арки свободи українського народу. Він символізує вдячність суспільства десантникам за їхню мужність та незламність.

Участь у відкритті знаку взяли, зокрема, начальник Генерального штабу ЗСУ генерал-лейтенант Андрій Гнатов і командувач Десантно-штурмових військ бригадний генерал Олег Апостол.

Читайте також: Зеленський відзначив державними нагородами воїнів ДШВ

«В операції будь-якої складності, перед будь-яким противником, десантники завжди перші. На тих ділянках фронту, в обороні чи наступі – де виконували бойові завдання десантно-штурмові війська, я завжди був впевнений, що задачі будуть виконані не дивлячись на ризики та складність. ДШВ – це воїни з надзвичайними якостями. Мужні, відважні, принципові, безстрашні, перед якими біжить і завжди буде бігти будь-який противник. Дякую кожному і кожній», – зазначив Гнатов.

Лейтенант капеланської служби Павло Кобзар освятив присвячений десантникам знак.

Учасники заходу вшанували всіх полеглих у війні хвилиною мовчання.

Як повідомлялося, 8 листопада в Україні відзначають День ДШВ.

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

Фахівці назвали 3 важливі причини, чому вам не варто вимикати смартфон перед сном

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua