News.ua


На Одещині енергетики повернули світло для тисяч родин після обстрілів РФ

Ноябрь 24
04:35 2025

Ілюстративне фото

Getty Images

Посилання скопійовано

В Одеській області енергетики ДТЕК повернули світло для понад 10 000 родин після російських обстрілів.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Йдеться, що на Одещині 10 097 родин залишилось без світла після ворожої атаки в ніч на 23 листопада.

«Станом на сьогоднішній ранок нам вдалося повернути світло в усі домівки, що були знеструмлені через обстріли. Ремонт обладнання триває», – зазначили в ДТЕК.

Нагадаємо:

У ніч на 23 листопада противник атакував 98-ма БпЛА, близько 60 із яких – «Шахеди». Повітряні сили звітують про збиття або подавлення 69 з них.

В Одеській області внаслідок влучань ворожих безпілотників виникли пожежі на об’єктах енергетичної інфраструктури та в колишній промисловій будівлі, які вогнеборці оперативно ліквідували.

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

У МЗС вважають цілком виправданим, що українську делегацію у Гданську очолить прем’єрка Свириденко

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua