News.ua


В яких областях знеструмлені споживачі внасладок російської атаки 7 березня

Март 07
10:40 2026

Через атаки ворога у 7 областях нові знеструмлення

getty images

Посилання скопійовано

Внаслідок завданих пошкоджень в результаті чергової масованої ракетно-дронової атаки на об’єкти енергосистеми вночі та вранці 7 березня є знеструмлені споживачі у Харківській, Запорізькій, Полтавській, Вінницькій, Одеській, Миколаївській та Хмельницькій областях.

Про це повідомили в «Укренерго».

Внаслідок поточної та минулих масованих ворожих атак у кількох регіонах сьогодні триває застосування вимушених заходів обмеження: графіків обмеження потужності для промисловості та графіків погодинних відключень для всіх категорій споживачів.

«Враховуючи погодні умови у більшості областей, користування потужними електроприладами сьогодні доцільно перенести на денний час – з 11:00 до 15:00. Це період найефективнішої роботи сонячних електростанцій», — розповіли в «Укренерго».

Також зазначається, що в регіонах, де триває застосування обмежень, активне енергоспоживання доцільно перенести на період найменшого навантаження на енергосистему – після 22:00.

Нагадаємо:

Президент Володимир Зеленський повідомив, що у ніч на 7 березня РФ цілилась по енергетиці в Києві, в Хмельницькій та Чернівецькій областях, а також по залізниці на Житомирщині.

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

Зеленський заінтригував заявою про Крим: «Росія буде змушена обрати мир»

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua