News.ua


Військові Південної Кореї врятували втікача з КНДР, який отримав шість серйозних поранень з «Калашнікова»

Ноябрь 14
23:50 2017

Військові Південної Кореї врятували втікача з КНДР, який отримав шість серйозних поранень з «Калашнікова»
Лікарі Південної Кореї запевняють, що відкачають відчайдушного хлопчину, який в понеділок під шквальним вогнем рвонув з КНДР в капіталізм в містечку Пханмунджом – в єдиній точці зіткнення Півночі з Півднем Кореї на нашпигованій мінами демілітаризованій зоні. Військовий захопив щось на кшталт радянського уазика і відчайдушно рвонув на ньому до жителів півдня.
Куля пробила колесо, хлопець побіг під обстрілом і зник. Військові Південної Кореї досить швидко знайшли його тепловізором – стікаючи кров'ю, перебіжчик забився під купу осіннього листя вже на протилежному боці.
Командування КНДР не ризикнуло перетинати лінію розмежування, щоб добити зрадника. Спецназ Південної Кореї під густими прицілами снайперів з обох сторін акуратно дістав хлопчину – він, як сказали в Сеулі, отримав п'ять дірок з «Калашникова», втратив багато крові, але жити все ж буде, хоча наразі в дуже в важкому стані. Судячи по мундиру, хлопчина не з високих чинів. Головна проблема – це те, що органи молодого хлопцям буквально пронизані кулями і лікарі відмовляються точно сказати чи зможе він, як і раніше, жити повноцінним життям.

Share

Статьи по теме

Загрузка...

Загрузка...

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание и тон вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи, которые систематически нарушают это правило - будут заблокированы.

Последние новости

В Луганске и Донецке снова проблемы с Vodafone

0 комментариев Читать всю статью

Курс валют на портале Finance.ua

Мы в соцсетях