Україна здобула перемогу у важливому матчі з Туреччиною

Сентябрь 02
23:59 2017

У суботу, 2 вересня, відбувся поєдинок кваліфікації до чемпіонату світу-2018, в якому збірна України приймала команду Туреччини.

З перших хвилин матчу господарі взяли ініціативу в свої руки, і відразу ж почали створювати небезпечні моменти біля воріт Волкана Бабаджана. На 10-й хвилині хороший шанс відкрити рахунок був у Тараса Степаненка, проте удар хавбека Шахтаря пішов трохи вище поперечини. Але Синьо-жовті все-таки зуміли вийти вперед, коли на 19-й хвилині підопічним Шевченка вдалося провести відмінну атаку, завершальною ланкою якої став Андрій Ярмоленко, який своїм ударом вивів Україну вперед. 1:0.

Після забитого м'яча українці продовжили домінувати, регулярно створюючи небезпечні моменти біля воріт суперника. У підсумку, подвоїти перевагу збірній України вдалося вже під кінець першого тайму — Євген Коноплянка протягнув м'яч по лівому флангу, після чого відпасував в центр штрафного на вільного Ярмоленка, і футболіст дортмундської Боруссії зробив дубль — 2:0.

Після перерви підопічні Шевченка продовжували грати першим номером. Україна мали кілька відмінних моментів, щоб зробити рахунок розгромним, проте більше в цей ввечері забити нікому так і не вдалося, і поєдинок завершився впевненою перемогою Синьо-жовтих.

Таким чином, після подарунка від Фінляндії, Україна виходить на перше місце в своїй групі. Однак варто зазначити, що хорвати ще мають непоганий шанс випередити українців, так як їх матч з Косово був перенесений на неділю, 3 вересня, через сильний дощ.

Україна — Туреччина 2:0
Голи: Ярмоленко, 18, 42.

Україна: П'ятов, Кривцов, Хачеріді, Бутко, Матвієнко, Ротань (Малиновський 79), Степаненко, Коноплянка, Коваленко, Кравець (Бесєдін 70), Ярмоленко.

Туреччина: Бабаджан, Азіз (Сейюнчю 73), Кейбаші, Озбайракли, Туфан (Озьякуп 60), Юндер, Чігерчі, Топал, Белезоглу, Тосун, Чалханоглу (Туран 68).

Попереджені: Бесєдін 71 — Озьякуп 86.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт публікував результати матчів європейської кваліфікації чемпіонату світу-2018.