News.ua


ЗСУ нещадно б’ють ворога на Чернігівщині

Март 31
11:11 2022


Упродовж останньої доби Збройні Сили України нещадно били ворога в Чернігівській області.

Про це під час традиційного включення в Фейсбуці розповів голова Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, передає Укрінформ.

“Упродовж останньої доби Збройні Сили України нещадно й безупинно били ворога на території Чернігівської області. Ворог зазнає величезних втрат. Я не вірю у відведення російських військ, швидше за все мова йде про перегрупування. У будь-якому разі нам усім треба бути в тонусі. Волонтери працюють і забезпечують місто продуктами і водою. Як тільки відкинемо цю мерзоту від міста, відразу налагодимо нормальну життєдіяльність”, — сказав Чаус.

Як повідомляв Укрінформ, внаслідок російських обстрілів місто Чернігів залишається без води, електрики, газу й тепла.

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

Мельник у Радбезі ООН: Україна готова до переговорів з Росією, але наше терпіння не безмежне

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua