News.ua


В Україні збільшується кількість електромобілів

Июнь 07
23:03 2022


У травні в Україні було зареєстровано понад 1000 електромобілів, що на 63% більше травня 2021 року.

Про це повідомляє асоціація автовиробників України «Укравтопром» у Телеграмі, передає Укрінформ.

«У травні український автопарк поповнився 1016 повністю електричними автомобілями (BEV). Такий результат виявився кращим з початку року та на 63% більшим, ніж рік тому», — йдеться в повідомленні.

За даними експертів, частка нових машин у цій кількості становила 28% проти 11% торік. Фахівці пов’язують збільшення попиту на електрокари з паливною кризою.

Основну масу зареєстрованих у травні електромобілів склали легкові авто — 984 шт. (нових — 287 шт., уживаних — 697 шт.). Порівняно з торішнім результатом реєстрації легкових BEV у травні підскочили майже на 67%.

Загалом з початку року в Україні було зареєстровано 3090 електромобілів, що на 2,5% більше, ніж за аналогічний період 2021 року. 80% в цій кількості — уживані авто.

Читайте також: У травні продажі нових легкових автівок зросли удвічі у порівнянні з квітнем

Як повідомлялося, у травні, за даними Укравтопрому, порівняно з квітнем продажі нових легкових автомобілів зросли удвічі — до 2,5 тисячі одиниць. Це на 70% менше за результат травня минулого року.

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

На саміті НАТО в Анкарі союзники пообіцяють Україні допомогу та мільярди на зброю — Politico

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua