News.ua


Українці провели у Швеції ходу вдячності

Июль 04
11:55 2022


У Стокгольмі 3 липня разом з щотижневою демонстрацією на підтримку України відбулася хода вдячності від українців Швеції #TackSverige.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомило Посольство України у Швеції.

«Нас сьогодні було багато і ми вдячні Швеції за всю надану допомогу!», – йдеться в дописі.

Зауважимо, що учасники акції мали з собою українські прапори та прапор Євросоюзу. Тримали в рухах плакати зі словами вдячності та на підтримку України.

Після ходи вони передали підписані словами вдячності два прапори України депутату Риксдагу (Парламенту) Швеції.

Нагадаємо, українці у Швеції разом з працівниками Посольства долучилися до міжнародної ініціативи з рекордного виконання пісні «Ой у лузі червона калина» в місті Стокгольм. 

24 лютого росія оголосила про початок вторгнення в Україну. Російські війська обстрілюють та знищують ключові об’єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст і селищ із використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет. 

Фото: Embassy of Ukraine in Sweden / Фейсбук

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

Росія повинна укласти угоду про мир, час не на її боці — Штати в Радбезі ООН

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua