News.ua


SpaceX планує запустити 10 тисяч супутників Starlink до лютого 2026 року

Декабрь 15
06:53 2025


До лютого 2026 року компанія SpaceX планує досягти кількості 10 тис. супутників Starlink на орбіті.

Як передає Укрінформ, про це повідомляється на сторінці компанії у соцмережі X.

Зараз уже понад 8600 супутників компанії активно працюють, а ще сотні — у процесі розгортання.

Нове покоління супутників Starlink V3 обіцяє стрибок у потужності: 20 кВт на супутник; гігабітне підключення для користувачів, а також — додаткові 60 терабіт/с пропускної здатності для мережі.

Читайте також: SpaceX веде переговори про продаж акцій, оцінка компанії може сягнути $800 мільярдів — WSJ

Як повідомляв Укрінформ, у жовтні OpenAI уклала угоду, яка дозволила її співробітникам продати акції компанії на суму в 500 мільярдів доларів, завдяки чому OpenAI випередила SpaceX Ілона Маска і стала найбільшим стартапом у світі.

фото: SpaceX

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

Зеленський про підготовку до саміту НАТО: Серед пріоритетів — ППО та антибалістика

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua