News.ua


росіяни за добу вбили двох жителів Донеччини

Май 20
08:53 2023


У Донецькій області війська Російської Федерації за минулу добу вбили двох мирних жителів, ще двом цивільним завдали поранень.

Як передає Укрінформ, про це голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомив у Телеграмі.

«За 19 травня росіяни вбили 2 жителів Донеччини — у місті Часів Яр. Ще 2 людини в області дістали поранення», — зазначив він.

Очільник ОВА нагадав, що станом на сьогодні неможливо встановити точну кількість жертв у Маріуполі і Волновасі.

Читайте також: У Стельмахівці на Луганщині залишився один житель, він відмовляється від евакуації

Як повідомляв Укрінформ, за добу російська армія здійснила загалом шість ракетних і 62 авіаційні удари, а також 65 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях Сил оборони та населених пунктах.

Фото: Ліберов Констянтин

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

Сесія ПАРЄ була україноцентричною, на ній окремо говорили про ветеранів — Мезенцева

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua