росіяни за добу вбили двох жителів Донеччини
![]()
У Донецькій області війська Російської Федерації за минулу добу вбили двох мирних жителів, ще двом цивільним завдали поранень.
Як передає Укрінформ, про це голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомив у Телеграмі.
«За 19 травня росіяни вбили 2 жителів Донеччини — у місті Часів Яр. Ще 2 людини в області дістали поранення», — зазначив він.
Очільник ОВА нагадав, що станом на сьогодні неможливо встановити точну кількість жертв у Маріуполі і Волновасі.
Читайте також: У Стельмахівці на Луганщині залишився один житель, він відмовляється від евакуації
Як повідомляв Укрінформ, за добу російська армія здійснила загалом шість ракетних і 62 авіаційні удари, а також 65 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях Сил оборони та населених пунктах.
Фото: Ліберов Констянтин


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий