Прикордонники отримали від МОЗ 17 санітарних автомобілів
![]()
Державна прикордонна служба отримала 17 спеціалізованих санітарних автомобілів від Міністерства охорони здоров’я.
Як передає Укрінформ, про це ДПСУ повідомляє у Фейсбуці.
«Підтримка, надана Центром громадського здоров’я МОЗ України, спрямована на посилення медичного забезпечення прикордонних підрозділів, які виконують завдання у зоні бойових дій», — ідеться у повідомленні.
Більшість автівок буде передана до підрозділів, що дислокуються на сході України.
Їх використовуватимуть для евакуації поранених військовослужбовців із зони бойових дій, транспортування поранених між лікарнями, а також для невідкладного перевезення хворих.
Читайте також: Вантажівки, комплектуючі до дронів і РЕБ: прикордонники отримали благодійну допомогу
Як повідомляв Укрінформ, фінські волонтери передали українським військовим медикам транспорт і обладнання.


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий