News.ua


Прикордонники отримали від МОЗ 17 санітарних автомобілів

Декабрь 14
05:54 2024


Державна прикордонна служба отримала 17 спеціалізованих санітарних автомобілів від Міністерства охорони здоров’я.

Як передає Укрінформ, про це ДПСУ повідомляє у Фейсбуці.

«Підтримка, надана Центром громадського здоров’я МОЗ України, спрямована на посилення медичного забезпечення прикордонних підрозділів, які виконують завдання у зоні бойових дій», — ідеться у повідомленні.

Більшість автівок буде передана до підрозділів, що дислокуються на сході України.

Їх використовуватимуть для евакуації поранених військовослужбовців із зони бойових дій, транспортування поранених між лікарнями, а також для невідкладного перевезення хворих.

Читайте також: Вантажівки, комплектуючі до дронів і РЕБ: прикордонники отримали благодійну допомогу

Як повідомляв Укрінформ, фінські волонтери передали українським військовим медикам транспорт і обладнання.

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

У США хочуть зобов’язати AI-компанії повідомляти про небезпечні збої

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua