Обстріли «хвилями» і набіги ДРГ: військові розповіли про тактику ворога на Чернігівщині та Сумщині
![]()
Російські окупаційні війська на прикордонні Чернігівської та Сумської областей здійснює обстріли своєрідними «хвилями» по кілька діб, однак уже даються взнаки певні проблеми ворога з логістикою і те, що ми ЗСУ завдають удари вглиб РФ.
Як передає Укрінформ, про це в телеефірі заявив речник оперативно-тактичного угруповання військ «Сіверськ» Вадим Мисник.
За його словами, за минулу добу зафіксували більше 100 обстрілів. Здебільшого російські загарбники використовували FPV-дрони. Також ворог задіяв ствольну артилерію, міномети та зафіксовано чотири випадки застосування керованих авіабомб.
«Практично кілька тижнів ми фіксуємо, що обстріли здійснюються своєрідними хвилями по кілька діб, три-чотири доби йде збільшення в два-три рази, потім воно зменшується в два-три рази. Так вже за минулу ніч значно зменшилась кількість обстрілів і на Сумщині, і на Чернігівщині. У ворога є певні проблеми з логістикою і слід враховувати те, що ми теж наносимо удари вглиб території Росії», — сказав Мисник.
Речник відзначив, що загроза на прикордонні застосування ворогом ДРГ (диверсійно-розвідувальні групи — ред.) також зберігається.
Читайте також: На Сумському напрямку прикордонники дроном знищили рідкісний шляхопрокладач росіян
«Ми знаємо і про наявність спецпризначенців противника, і вони при нагоді проводять своєрідну розвідку, щоб перевірити нашу оборону або тероризують місцеве населення. Були випадки, коли вони знищували якісь об’єкти інфраструктури, транспорт і цивільних людей. Така вірогідність постійно є, ми задіюємо всі сили та технічні засоби для виявлення таких груп», — додав Мисник.
Як повідомляв Укрінформ, обстановка на кордоні Чернігівщини з Білоруссю постійно відстежується українськими військовими.


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий