На Миколаївщині потяг на смерть збив чоловіка
![]()
У Миколаївській області поблизу села Семенівка Первомайського району 57-річний чоловік потрапив під потяг.
Про це повідомляє поліція Миколаївської області, передає Укрінформ.
«На 83 км колії залізничної дороги перегону «Любашівка-Врадіївка» поблизу селища Семенівка Первомайського району, знайшли тіло 57-річного жителя Кривого Озера, який потрапив під потяг», — йдеться у повідомленні.
Тіло загиблого направили на проведення судово-медичної експертизи.
“Слідчі розпочали кримінальне провадження за ознаками ч. 3 ст. 276 ККУ «Порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту, якщо вони спричинили загибель людей».
Читайте також: Поліцейські затримали водія Lexus, який збив хлопчика та втік з місця ДТП
Санкцією статті передбачено покарання до десяти років позбавлення волі.
Наразі поліцейські встановлюють обставини події та просять громадян, які можуть надати будь-яку інформацію про загибель чоловіка, звернутись до відділення поліції № 3 Первомайського районного відділу.
Як повідомляв Укрінформ, у вантажному парку станції Слобідка Одеської залізниці вночі діти заради забави вилізли на вагон, у результаті один підліток загинув, інший отримав опіки.


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий