На Київщині внаслідок російського вторгнення загинули 1338 мирних жителів
![]()
Внаслідок російського вторгнення у Київській області загинули 1338 мирних жителів, 700 осіб були вбиті зі стрілецької зброї.
Як написав в Телеграмі голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба, про це він повідомив італійському виданню «RSI» (Radio Swiss Italy), передає Укрінформ.
«Цифри говорять самі за себе: 1338 мирних жителів загинули. Близько 700 осіб були вбиті зі стрілецької зброї. Понад 5 тисяч родин залишились без житла. Поміж іншим, близько 26 000 об’єктів інфраструктури були пошкоджені або зруйновані повністю», — зазначив Кулеба.
За його словами ОВА докладає максимум зусиль, аби, по-перше, підвищити рівень життя громадян Київської області, по-друге, забезпечити в правовому полі визнання військових злочинів проти українського народу.
«Надважливо, аби міжнародні медіа висвітлювали правдиву історію російсько-української війни і безпосередньо військових дій на Київщині. І ми дуже вдячні їм за це», — додав Кулеба.
Читайте також: Прем’єр Люксембургу пообіцяв підтримку у розслідуванні злочинів, які росіяни чинили на Київщині
Як повідомляв Укрінформ, у селі Загальці Київської області виявили тіло чоловіка, вбитого російськими військовими.
Фото: Олександра Єфименко


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий