News.ua


На Київщині внаслідок російського вторгнення загинули 1338 мирних жителів

Июнь 24
21:29 2022


Внаслідок російського вторгнення у Київській області загинули 1338 мирних жителів, 700 осіб були вбиті зі стрілецької зброї.

Як написав в Телеграмі голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба, про це він повідомив італійському виданню «RSI» (Radio Swiss Italy), передає Укрінформ.

«Цифри говорять самі за себе: 1338 мирних жителів загинули. Близько 700 осіб були вбиті зі стрілецької зброї. Понад 5 тисяч родин залишились без житла. Поміж іншим, близько 26 000 об’єктів інфраструктури були пошкоджені або зруйновані повністю», — зазначив Кулеба.

За його словами ОВА докладає максимум зусиль, аби, по-перше, підвищити рівень життя громадян Київської області, по-друге, забезпечити в правовому полі визнання військових злочинів проти українського народу.

«Надважливо, аби міжнародні медіа висвітлювали правдиву історію російсько-української війни і безпосередньо військових дій на Київщині. І ми дуже вдячні їм за це», — додав Кулеба.

Читайте також: Прем’єр Люксембургу пообіцяв підтримку у розслідуванні злочинів, які росіяни чинили на Київщині

Як повідомляв Укрінформ, у селі Загальці Київської області виявили тіло чоловіка, вбитого російськими військовими.

Фото: Олександра Єфименко

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

Мельник у Радбезі ООН: Україна готова до переговорів з Росією, але наше терпіння не безмежне

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua