News.ua


Мінфін розмістив ОВДП на ₴7,4 мільярда

Апрель 01
18:49 2025


Міністерство фінансів України 1 квітня 2025 року на аукціоні з розміщення облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) залучило до державного бюджету 7,4 млрд грн.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомила пресслужба Мінфіну.

«Сьогодні Мінфін залучив 7,4 млрд грн через розміщення ОВДП», — ідеться в повідомленні.

За даними Міністерства фінансів, інвесторам було запропоновано гривневі ОВДП: 868 млн грн під 16,35% з погашенням через 1,4 року, 1,2 млрд грн під 17,10% з погашенням через 1,9 року та 5,3 млрд грн під 15,01% з погашенням через 3,6 року.

Читайте також: Гетманцев — про гроші для бюджету: Можливості внутрішніх запозичень ще не вичерпані

Як повідомлялось, 10 березня 1995 року в Україні відбувся перший випуск облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП). За 30 років Україна на ринкових умовах розмістила ОВДП на понад 3,3 трлн грн.

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

Депутатка Білозір — про резолюцію ПАРЄ: Ми чітко прописали, що Росія шантажує світ продовольством

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua