News.ua


Метро у Києві працює у режимі перевезень

Апрель 01
09:14 2022


Київський метрополітен у п’ятницю, 1 квітня, працює у режимі перевезень.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Київсього метрополітену у Фейсбуці.

Зазначається, що рух по червоній лінії організовано від ст. «Шулявська» до ст. «Університет», по синій лінії — від ст. «Героїв Дніпра» до ст. «Теремки», без зупинки на станціях «Майдан Незалежності» та «Площа Льва Толстого».

Рух по зеленій лінії організовано від ст. «Сирець» до ст. «Видубичі», без зупинки на станціях «Золоті ворота», «Палац спорту», «Кловська». Також працює ділянка «Славутич» — «Червоний хутір».

Орієнтовний інтервал руху поїздів 1 година.

У компанії попередили, що графік роботи може оперативно змінюватися за необхідності.

Метрополітен для перевезень пасажирів працюватиме з 08:00 до 19:00. Підземні станції метро цілодобово працюватимуть як укриття.

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

Фірма з продажу сонячних панелей на Львівщині ухилилась від сплати понад 10,3 млн грн податків

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua