Лубінець зустрівся з омбудсманом Азербайджану
![]()
Про це він повідомив у Телеграмі, передає Укрінформ.
«Цього тижня працюю в Азербайджані — державі, з якою Україну поєднує не лише партнерство, а й спільне розуміння цінності людського життя та гідності. Сьогодні провів зустріч із колегою Сабіною Алієвою — Омбудсманом Азербайджану», — поінформував він.
У рамках зустрічі омбудсмани обговорили низку питань, зокрема загальний стан дотримання прав людини в Україні та Азербайджані, а також захист прав військовополонених.
«У наших держав схожий досвід, адже обидві країни знають, що таке порушення норм міжнародного гуманітарного права під час війни. Адже нині Україна зіштовхується з системними порушенням прав українських полонених у Росії», — зауважив уповноважений.
Читайте також: Зеленський підписав указ про створення Офісу військового омбудсмана
Сторони домовилися про подальшу співпрацю між інституціями, обмін досвідом і координацію зусиль у сфері захисту прав людини.
«Вірю, що партнерство сприятиме посиленню гарантій прав кожної людини — незалежно від кордонів», — додав Лубінець.
Як повідомляв Укрінформ, 2 жовтня між Україною та Росією відбувся черговий обмін полоненими — додому повернулися 185 військових і 20 цивільних.
Фото: Омбудсман Лубінець Дмитро / Телеграм


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий