News.ua


Київ отримав 23 пасажирські автобуси від Братислави

Октябрь 07
02:48 2023

Київ отримав благодійну допомогу від мерії Братислави — 23 пасажирських автобуси. Це стало можливе завдяки попереднім домовленостям мерів української і словацької столиць.

Про це повідомляє Управління міжнародних зв’язків КМДА.

У КМДА уточнили, що рухомий склад із Братислави курсуватиме на тих маршрутах, які потребують збільшення випуску. Також частина автобусів слугуватиме для забезпечення оперативного резерву підприємства та як донори для рухомого складу.

«Автобуси від словацьких партнерів вийдуть на маршрути міста після завершення процедур реєстрації та проведення підготовчих технічних робіт», — додали в адміністрації.

Читайте також: Київ може залишитися без нових тролейбусів. Що сталось?

Нагадаємо:

Київський метрополітен у серпні отримав ще 12 одиниць рухомого складу з Варшави, до кінця планувалося транспортувати ще 6 вагонів.

Економічна правда

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

Через Армія+ тестуватимуть спрощені переведення військовослужбовців у межах одного корпусу

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua