News.ua


Енергоатом вивів один із блоків АЕС у плановий капітальний ремонт

Январь 03
12:19 2023


Один з атомних енергоблоків виводять у плановий капітальний ремонт, який здійснюється раз на чотири роки; в енергосистемі працюватимуть вісім блоків.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє ДП «НАЕК «Енергоатом» у Телеграмі.

«Під час капремонту проводять повне вивантаження активної зони реактора, контроль цілісності корпусу реактора автоматичним маніпулятором, попереджувальний ремонт обладнання, вивезення відпрацьованого та завантаження свіжого ядерного палива», – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Усі блоки АЕС на підконтрольній території працюють на максимальній потужності – Енергоатом

Таким чином, найближчим часом в енергосистемі України працюватимуть вісім енергоблоків атомних електростанцій, розташованих на підконтрольній державі території.

Як повідомлялось, усі 6 енергоблоків тимчасово окупованої Запорізької АЕС зупинені, їхнє включення блокується загарбниками.

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

Мельник у Радбезі ООН: Україна готова до переговорів з Росією, але наше терпіння не безмежне

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua