News.ua


До «Армії відновлення» залучили майже 14 тисяч українців

Апрель 11
09:52 2023


До виконання суспільно корисних робіт в межах проєкту «Армія відновлення» долучилися понад 13,9 тис. безробітних у 16 регіонах України.

Як передає Укрінформ, про це у Телеграмі повідомляє Державна служба зайнятості.

До “Армії відновлення” долучились вже 13 932 безробітних, які виконують суспільно корисні роботи з відбудови. Лідером серед регіонів є Полтавська область, де в таких роботах задіяно майже 3,5 тис. осіб.

Крім того, до п’ятірки увійшли Донецька область – 1 854 особи, Київська область – 1 814 осіб, Харківська область – 1 612 осіб та Сумська область – 1 408 осіб.

Загалом участь у проєкті беруть 16 регіонів.

За виконання суспільно корисних робіт держава вже виплатила безробітним майже 83 млн грн.

Читайте також: Мінцифри запустило портал зі збору коштів на відновлення України

Як повідомлялося, проєкт «Армія відновлення» запроваджений урядом восени 2022 року з метою залучення людей, які тимчасово втратили роботу, до відбудови країни через виконання ними суспільно корисних робіт. З безробітними укладається строковий трудовий договір на період виконання зазначених робіт.

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

Ці застосунки швидко розряджають ваш смартфон: перевірте список

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua