News.ua


Черга на евакуацію: на блокпосту у Василівці померло чотири людини

Июль 23
18:06 2022


Окупанти не випускають людей на російському блокпосту в Василівці, тому люди вимушені стояти в спеку та без їжі по кілька діб, що призвело до смерті 4 людей.

Про це в Телеграмі повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров, передає Укрінформ.

«У колоні на виїзд з тимчасово окупованих територій понад 1200 авто. Більшість людей ночує на узбіччі дороги вже 5 діб. У літню спеку, без житла і нормальної їжі, без доступу до лікарні й «швидкої допомоги». За останні 2 дні через такі нелюдські умови померло 4 людини», — написав він.

Федоров додав, що разом із центральними органами влади зробив звернення до ворожої сторони із проханням відкрити «зелений» коридор для евакуації населення. Проте, за його словами, російська влада відповіла, що ніхто з мелітопольців не хоче виїжджати з міста і потреби в коридорі немає.

Читайте також: Із Запоріжжя дозволено виїзд приватного транспорту на захоплені ворогом території — ОВА

Як повідомляв Укрінформ, у Мелітополі російські загарбники захопили завод автотракторних глушників, потужності якого орендувало підприємство, що виробляє медичний та промисловий кисень.

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

Зеленський: Україна готова до зустрічей, однак Росія має зробити крок до миру

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua