News.ua


Хай живе конкуренція! Чи зможе фінська компанія після “Київенерго” очолити енергокомплекс столиці?

Сентябрь 19
00:29 2017

Хай живе конкуренція! Чи зможе фінська компанія після "Київенерго" очолити енергокомплекс столиці?

У червні заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелєєв зустрівся з віце-президентом фінської енергетичної компанії «Fortum» Хейкі Андерсоном. Як можна зрозуміти з офіційного веб-порталу КМДА, під час зустрічі обговорювалося питання можливих перспектив подальшого управління енергокомплексом Києва.

Оскільки дія Угоди між містом та ПАТ «Київенерго» наближається до завершення, а робоча група з питань подальшого функціонування енергосистеми вже почала працювати, керуючись ст. 16, 17 Закону України «Про статус народного депутата України», зробив звернення щодо наявності компаній, які проявили зацікавленість можливим управлінням енергокомплексом столиці після завершення угоди про виконання даних послуг із ПАТ «Київенерго».⁠⁠⁠⁠

Хай живе конкуренція! Чи зможе фінська компанія після "Київенерго" очолити енергокомплекс столиці?

Хай живе конкуренція!

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

За Галущенка внесли вже ₴105 мільйонів застави із призначених 150 — «Схеми»

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua