Обстріл Білопільської громади: у лікарні помер чоловік, який був поранений напередодні
Май 06
08:38
2025
![]()
Кількість загиблих внаслідок російського обстрілу у понеділок, 5 травня, Білопільської громади Сумської області збільшилась до двох.
Як передає Укрінформ, про це Сумська обласна військова адміністрація повідомляє у Телеграмі.
У лікарні помер 34-річний чоловік, який учора зазнав поранень. Він був доставлений у лікарню у вкрай важкому стані.
Читайте також: На Сумщині упродовж дня через російські обстріли загинули троє цивільних, четверо отримали поранення
Як повідомляв Укрінформ, 5 травня російські війська обстріляли із реактивної системи залпового вогню «Град» село Нові Вирки Білопільської громади, Було відомо про одного загиблого та одного пораненого.


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий