АРМА просить Кабмін призначити державного управителя Одеського НПЗ
Національне агентство з розшуку та менеджменту активів звернулося до уряду з пропозицією визначити управителя для Одеського нафтопереробного заводу за спеціальною процедурою.
Про це повідомляє пресслужба АРМА.
«Таке рішення прийняте з огляду на виявлення ризиків надзвичайної ситуації техногенного характеру на території підприємства», — пояснили в Агентстві.
Спеціальна процедура визначення управителя передбачена ст. 21-1 закону про АРМА. Управителя має визначити Кабмін з-поміж державних компаній, спроможних втілити найбільш оптимальну стратегію розвитку заводу.
Реклама:
В АРМА додали, що ретельно проаналізували всю наявну інформацію про актив та напередодні звернення до уряду провело консультації з Одеською ОВА, Фондом держмайна та профільними компаніями нафтопереробної галузі.
«Одеський НПЗ свого часу був одним із найпотужніших підприємств у галузі, однак через постійну зміну власників, багаторічний простій та ворожі обстріли під час війни перетворився на доволі складний об‘єкт управління та інвестицій.
Тому в тісній координації з іншими відомствами докладаємо всіх можливих зусиль для відродження заводу у вигідний для держави спосіб», — зазначила голова АРМА Олена Дума.
Реклама:
Нагадуємо:
У 2017 році районний суд Одеси виніс вирок про спецконфіскацію цілісного майнового комплексу Одеського НПЗ, який належав олігарху Сергію Курченко.
Олігарха Сергія Курченка називали «гаманцем Януковича». Він з’явився в інформаційному просторі в кінці 2012 року, коли купив футбольний клуб «Металіст» у Олександра Ярославського, а пізніше створив групу енергетичних компаній «СЄПЕК».


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий