News.ua


Корнієнко анонсував позачергове засідання ВР, присвячене євроінтеграції

Октябрь 08
12:33 2021

На наступному пленарному тижні, який відбудеться з 19 по 22 жовтня, планується проведення позачергового засідання, присвяченого євроінтеграційним законопроєктам.

Про це журналістам у кулуарах парламенту повідомив голова партії, перший заступник голови фракції «Слуга народу» Олександр Корнієнко, передає кореспондент Укрінформу.

«Я думаю, що на тижні з 19 по 22 жовтня у нас буде, можливо у вівторок або четвер, позачергове засідання євроінтеграційне. Воно буде стосуватися саміту (Україна-ЄС — ред.), який буде паралельно відбуватися. Гарний сигнал буде. Навіть якщо на саміт (Україна-ЄС — ред.) наша делегація приїде не з готовими проголосованими і підписаними законами, а, наприклад, з першим читання, це завжди сприймається як гарні сигнали для партнерів щодо того, що ми йдемо нашим курсом євроатлантичної інтеграції», — зазначив Корнієнко.

Читайте також: Корнієнко залишиться главою партії «СН» і у разі призначення першим віцеспікером Ради

Він додав що також є ініціативи щодо проведення позачергового засідання, присвяченого соціальним питанням.

Як повідомлялося, Саміт Україна-ЄС цього року відбудеться 12 жовтня у Києві.

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

РФ влаштувала «космічне полювання» за орендованим Україною супутником

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua