ЧС-2018: Хорватія впоралася з Росією і вийшла в півфінал

Июль 08
00:13 2018

7 липня в Сочі відбувся матч 1/4 фіналу чемпіонату світу між збірними Росії та Хорватії.

Першими рахунок відкрили росіяни після голу Дениса Черишева на 31-й хвилині. Але на 39-й хвилині хорвати відігралися завдяки голу Андрія Крамаріча, який забив головою після пасу Маріо Манджукіча.
У другій половині зустрічі голів забито не було і справа перейшла до екстратаймів.

На 101-й хвилині екс-захисник Динамо Київ Домагой Віда після точного удару головою вивів Хорватію вперед. Але на 115-й хвилині Маріо Фернандес своїм ударом головою зрівняв рахунок у матчі. У підсумку матч завершився внічию 2:2 і все вирішувалося в серії пенальті.

У "лотереї" фортуна посміхнулася хорватам, які перемогли з рахунком 4:3!

У фіналі команда Златко Далича зіграє зі збірною Англії, яка перемогла збірну Швеції (2:0).

Англия победила Швецию

7 липня в Самарі відбувся матч 1/4 фіналу чемпіонату світу між збірними Швеції та Англії.

Англійці досить легко виграли поєдинок з рахунком 2:0 завдяки голам захисника Лестера Гаррі Магуайра на 30-й хвилині і півзахисника Тоттенхема Деле Аллі на 59-й хвилині.

Як повідомляв портал Знай.Спорт, у матчі 1/8 фіналу ЧС-2018 Франція перемогла Аргентину (4:3).

Источник: znaj.ua