ЗСУ з вересня збили близько 650 ворожих ракет і стільки ж дронів-камікадзе — Ігнат
![]()
За п’ять місяців рф втратила в Україні близько 650 ракет і стільки ж дронів-камікадзе. Наразі ворог може варіювати тактику бою, виходячи із кількості зброї, що в нього залишилася.
Як передає Укрінформ, про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону «Єдині новини» повідомив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.
«З 11 вересня, коли почали бити по інфраструктурі, тільки збитими рф втратила близько 650 крилатих ракет і близько 650 іранських дронів-камікадзе. Ще треба додати 20-25% ракет, запущених по Україні — і можна уявити, скільки їх всього було витрачено», — зазначив він.
Ігнат додав, що мова йде про високоточні види зброї — «Іскандери», «Калібри» та Х-101. За його словами, ці ракети противник ще може виробляти, але обсяги виробництва не можуть забезпечити витрати.
Читайте також: ЗСУ знищили вже 149 240 російських загарбників
Водночас Ігнат підкреслив, що у росіян наразі зберігаються радянські ракети С-300. Хоча вони можуть не долітати до цілі через несправність, однак у ворога їх багато, тому прифронтові території під ударом. Він підкреслив, що необхідно нищити самі установки для пуску ракет.
Також речник Повітряних сил зазначив, що про зміну тактики ведення бою з боку рф поки не йдеться — можливі зміни напрямків пуску, часових проміжків запуску та кількості БПЛА.
Як повідомляв Укрінформ, минулої доби Сили оборони відбили понад 60 атак противника на сході України.
Фото: АрміяInform


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий