News.ua


АРМА вперше передали арештовані віртуальні активи

Июнь 28
06:08 2026

Посилання скопійовано

Сьогодні на криптогаманець АРМА перераховано понад 8,3 млн USDT – це понад 372 млн грн, і це перший випадок, коли арештовані криптоактиви фактично передано в управління державі.

Про це повідомляє генеральний прокурор Руслан Кравченко.

Йдеться про цифрові активи, що перебували на криптогаманцях, підконтрольних члену міжнародного хакерського угруповання.

За даними слідства, шахраї здійснювали кібератаки на громадян і компанії в країнах Європи та США, викрадали конфіденційну інформацію, вимагали викуп та легалізовували отримані кошти в Україні через придбання нерухомості, автомобілів та іншого дорогого майна.

Орієнтовні збитки від діяльності угруповання перевищують 100 млн доларів США.

У межах розслідування затримано чотирьох учасників, зокрема організатора. Усі перебувають під вартою.

Арештовано активи на понад 11,1 млн доларів США: житлові будинки, квартири, автомобілі, 1 млн доларів США готівкою та віртуальні активи в еквіваленті понад 8,3 млн доларів США.

«Сучасна злочинність давно перейшла у цифровий простір. А розслідування кіберзлочинів давно вийшли за межі України», – наголосив генпрокурор.

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

Міністр енергетики США висміяв «скиглення» Європи через спеку,

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua