News.ua


Зеленський відзначив нагородами ще 186 українських військових

Июль 22
00:00 2022


Президент Володимир Зеленський відзначив державними нагородами ще 186 українських військовослужбовців.

Про це Глава держави повідомив у вечірньому відеозверненні, передає Укрінформ.

«Підписав ввечері черговий указ про нагородження наших воїнів. 186 учасників бойових дій відзначені державними нагородами. Вічна вдячність усім, хто воює за Україну!», — сказав Зеленський.

Як повідомлялося, 24 лютого президент російської федерації володимир путін оголосив про повномасштабне вторгнення в Україну. Війська рф знищують об’єкти інфраструктури, житлові райони українських міст і сіл із використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

Читайте також: Командувач НГУ вручив родинам загиблих нацгвардійців нагороди

Захисники України чинять спротив російським загарбникам та завдають їм великих втрат.

Фото: Офіс Президента

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

Російська опозиція в ПАРЄ просуває «оновлену федерацію», але не деколонізацію РФ — голова чеченського руху

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua