News.ua


Зеленський пропонує скликати саміт Радбезу ООН з Україною, Німеччиною і Туреччиною

Февраль 19
19:10 2022

Президент України Володимир Зеленський пропонує у найближчі тижні скликати саміт держав-постійних членів Радбезу ООН за участю України, Німеччини і Туреччини.

 Про це він заявив на Мюнхенській безпековій конференції, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Також я пропоную у найближчі тижні скликати саміт держав–постійних членів Ради Безпеки ООН, за участю України, Німеччини та Туреччини», — сказав Президент.

Читайте також: Зеленський – про вступ до ЄС та НАТО: Нам кажуть – двері відкриті, але поки вхід заборонений

За його словами, мета саміту — розв’язання безпекових викликів у Європі і напрацювання нових, дієвих безпекових гарантій для України. «Гарантій сьогодні, поки ми не є членом оборонного альянсу. І, фактично, знаходимося у сірій зоні — у безпековому вакуумі», — наголосив Зеленський.

Фото: ОП

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

Якщо Росія захопить Україну, НАТО Польщі не допоможе — публіцист

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua