News.ua


Зеленський: Будь-яка пауза у війні — це добре, адже так не втрачаєш людей

Апрель 23
10:09 2026

Президент Володимир Зеленський заявив, що вітає припинення вогню на Близькому Сході, адже так не втрачаються людські життя.

Про це глава держави заявив у інтерв’ю CNN у відповідь на запитання про припинення вогню на Близькому Сході, передає Укрінформ із посиланням на його Телеграм.

«Я вважаю, що будь-яка пауза у війні – це добре, адже так ти не втрачаєш людей. Я не знаю, скільки Росія отримує від послаблення санкцій, і це викликає занепокоєння, але найбільший виклик – це втрата людей. Якщо можна врятувати життя, це завжди чудово», — сказав він.

Зеленський наголосив, що українська сторона підтримує припинення вогню.

«Звісно, тривалий мир – це найкращий спосіб закінчити війну, але, якщо на даний момент це неможливо, будь-яка пауза – це чудово», — сказав він.

Як повідомляв Укрінформ, президент Дональд Трамп заявив, що «немає часових рамок» для закінчення війни з Іраном, і заперечив припущення про те, що на його рішення впливають політичні міркування.

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

У Верховній Раді до 30-річчя Конституції зустрілися депутати двох поколінь

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua