Заволодіння держземлями на 2 мільярди під Києвом: НАБУ і САП збільшили коло підозрюваних
НАБУ і САП 7 вересня збільшили до семи осіб коло підозрюваних у схемі заволодіння земельними ділянками під Києвом площею понад 1200 га. Їх дії призвели до заподіяння понад 1,8 млрд грн збитків державі.
Про це повідомляє пресслужба НАБУ.
Йдеться про:
- колишню начальницю відділу у Фастівському районі ГУ Держгеокадастру у Київській області;
- колишню начальницю Міськрайонного управління у Києво-Святошинському районі та Ірпені ГУ Держгеокадастру у Київській області.
«За даними слідства, у 2018-2019 роках організатор злочину, маючи вплив на службових осіб Головного управління Держгеокадастру у Київській області, а також зв’язки з високопосадовцями у різних сферах, розробив схему заволодіння сільськогосподарськими землями які перебували у постійному користуванні державних підприємств на території Київської області.
Для цього він залучив інших співучасників, які, серед іншого, підшукували учасників АТО, які мають право на безоплатне отримання земельної ділянки*. Детективи і прокурори встановили два епізоди злочинної діяльності — заволодіння майже 920 га державної землі у Фастові та близько 284 га ДП «Пуща-Водиця» поблизу міста Києва», — йдеться у повідомленні.
У НАБУ нагадали, що у серпні викрили 5 осіб — учасників організованої групи та повідомили їм про підозру.
Серед підозрюваних — ексзаступник керівника ДП «Головний науково-дослідний та проектний інститут Землеустрою» (організатор схеми); два експосадовці ГУ Держгеокадастру в Київській області (виконавці злочину, один із них наразі є керівником одного з ЦОВВ); двоє фізичних осіб, пов’язаних із екскерівництвом Держгеокадастру (пособники злочину).
Економічна правда


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий