Загарбники закликають жителів Генічеського району стати на військовий облік — ЗМІ
![]()
Російські окупанти закликають жителів Генічеського району на ТОТ Херсонщини стати на військовий облік, з’явилася інформація про те, що в Генічеську запрацював так званий військкомат.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє видання Генічеськ ua.
«Російські окупанти закликають жителів Генічеського району стати на військовий облік у військкоматі в самому Генічеську», — йдеться у повідомленні.
Як зазначається, на окупаційних ресурсах з’явилася інформація про те, що в Генічеську запрацював «військкомат Херсонської області».
Читайте також: Загарбники використають чоловіків з ТОТ як живий щит для своїх військ — правозахисник
Як повідомляв Укрінформ, ЗСУ восени 2022 року визволили правобережну частину Херсонської області, зокрема місто Херсон. Частина області, розташована на лівому березі Дніпра, тимчасово захоплена російськими військами.
У Херсонській області колаборанти видали за новозбудований «урядовий квартал» на тимчасово захопленій Арабатській Стрілці будівлі українського оздоровчого проєкту «Еко-місто».
Читайте також: Загарбники почали мобілізацію на тимчасово захопленій території Запорізької області
На тимчасово захопленій Херсонщині російські військові та колаборанти збираються на Арабатській Стрілці – там розміщують і «адміністрації», і проводять бойові навчання.


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий