Загарбники вивели в Чорне море шість ракетоносіїв – ОК «Південь»
![]()
росіяни збільшили своє корабельного угруповання в Чорному морі до 15 одиниць, серед яких 6 ракетоносіїв.
Про це передає Укрінформ із посиланням на оперативне командування «Південь».
«На тлі активності ворожої авіації на південно-східному напрямку, збільшення корабельного угруповання в Чорному морі до 15 одиниць, серед яких аж 6 ракетоносіїв, 2 з яких – підводні – може свідчити про надзвичайно високу загрозу ракетного удару», — йдеться у повідомленні.
Читайте також: росія збільшила кількість ракетоносіїв у Чорному морі
В ОК уточнюють, що при максимальному спорядженні загальний залп «Калібрів» може сягати 40 ракет.
«І хоча цілком імовірно, що споряджені не всі ракетоносії, до сигналів повітряної тривоги варто ставитися відповідально і реагувати оперативно» – наголошують у командуванні «Південь».
Як раніше повідомляло агентство, 4 квітня глава міноборони рф шойгу заявив, що росія передала білорусі «Іскандери», здатні нести ядерні ракети.


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий