News.ua


Загарбники вивели в Чорне море шість ракетоносіїв – ОК «Південь»

Апрель 05
01:49 2023


росіяни збільшили своє корабельного угруповання в Чорному морі до 15 одиниць, серед яких 6 ракетоносіїв.

Про це передає Укрінформ із посиланням на оперативне командування «Південь».

«На тлі активності ворожої авіації на південно-східному напрямку, збільшення корабельного угруповання в Чорному морі до 15 одиниць, серед яких аж 6 ракетоносіїв, 2 з яких – підводні – може свідчити про надзвичайно високу загрозу ракетного удару», — йдеться у повідомленні.

Читайте також: росія збільшила кількість ракетоносіїв у Чорному морі

В ОК уточнюють, що при максимальному спорядженні загальний залп «Калібрів» може сягати 40 ракет.

«І хоча цілком імовірно, що споряджені не всі ракетоносії, до сигналів повітряної тривоги варто ставитися відповідально і реагувати оперативно» – наголошують у командуванні «Південь».

Як раніше повідомляло агентство, 4 квітня глава міноборони рф шойгу заявив, що росія передала білорусі «Іскандери», здатні нести ядерні ракети.

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

Формат конференції у Гданську не потребує особистої присутності міністра Сибіги — речник МЗС

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua