За добу на Донеччині українські воїни відбили близько сотні атак росіян — Президент
![]()
На Донеччині не вщухають запеклі бої, лише за попередню добу українські захисники відбили близько сотні атак ворога.
Як передає Укрінформ, про це Володимир Зеленський сказав у відеозверненні.
“Наджорстокі бойові дії на Донеччині тривають і досі, жодних помʼякшень боїв чи передишок не було. Лише за вчорашню добу відбито близько сотні російських атак у Донецькій області. Всі наші воїни, які тримають позиції на Донбасі, – справжні герої”, — наголосив глава держави.
Він особливо відзначив прикордонників Харківського та Сумського загонів, які зараз діють саме на Донеччині: “Їхні мінометні розрахунки дуже допомагають, не даючи спокою окупантам. Це те, що треба, хлопці! Дякую вам!”.
Читайте також: Зеленський: Робимо все, щоб знешкодити кожен з елементів агресії рф
Окрім того, Президент подякував дякую бійцям 4-ї бригади оперативного призначення Нацгвардії, яка захищає Україну на Бахмутському напрямку. “Розумна ініціатива та стійкість – це дві речі, які забезпечують надзвичайно корисні результати”, — зауважив Зеленський.
Глава держави констатував, що на жодній із ділянок фронту українці не пасують перед ворогом. “Усюди відповідаємо, усюди тримаємо позиції. На визначених ділянках готуємо майбутні успіхи”, — запевнив Президент.


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий