Ворог обстріляв з важкої артилерії громади на Дніпропетровщині
Декабрь 31
08:21
2022
![]()
російська армія завдала удару по Нікопольському району на Дніпропетровщині.
Про це в Телеграмі повідомляє голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко, передає Укрінформ.
«росіяни тричі відкривали вогонь по району з важкої артилерії. Обстріляли дві громади — Мирівську та Марганецьку. Скерували туди зо два десятки снарядів», — написав очільник області.
Люди не постраждали. Наслідки атак з’ясовуються.
Читайте також: Ворог за день завдав майже 140 ударів по Сумщині — пошкоджені школа, дитсадок і котельня
В інших районах ніч без тривог та надзвичайних ситуацій.


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий