Ворог обстріляв ракетами Одещину
Август 17
06:23
2022
![]()
російські війська вночі, 17 серпня, завдали кілька ракетних ударів по Одеській області.
Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на телеграм спікера Одеської ОВВА Сергія Братчука.
«Одещину атаковано ворожими ракетами. З’ясовуються усі деталі удару. Подробиці — згодом», — йдеться у повідомленні.
Наразі з’ясовуються всі подробиці ракетних ударів, кількість постраждалих, зруйнованих і пошкоджених об’єктів. Область була обстріляна під час повітряної тривоги, яка тривала в регіоні з 02:51 до 03:26.
Читайте також: Загарбники знову обстріляли Сумщину: понад 130 «прильотів»
Як раніше повідомляло агентство, у ніч на 17 серпня росіяни знову обстріляли Миколаїв: є влучання у цивільні об’єкти та пошкодження житлових будинків.


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий