News.ua


В Одесі відкрили меморіал на честь полеглих військових моряків

Октябрь 02
00:16 2023


В Одесі в дендропарку Перемоги відкрився меморіал на честь полеглих бійців Військово-морських сил Збройних сил України.

Про це ВМС повідомили у Фейсбуці, передає Укрінформ.

Як зазначається, підніжжя меморіалу зроблене у вигляді синьо-білого гюйса з якорем і тризубом – гербом ВМС. На постаменті розташовані емблеми всіх родів Військово-морських сил.

Читайте також: Британія навчатиме українських моряків-курсантів у віртуальній реальності

Композиція має на меті символізувати єдність моряків у боротьбі з ворогами й закарбувати пам’ять про полеглих воїнів ВМС ЗСУ.

Відео: Військово-Морські Сили ЗС України | UA Navy 

Як повідомляв Укрінформ, у центрі Запоріжжя створили Алею героїв. Там встановлені призми з іменами та фото жителів міста, які віддали життя за свободу України.

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

Starlink планує стати повноцінним мобільним оператором

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua